- -17,38 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Alb / galben |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Caracteristici cheie | Ecran LED |
| Baterii necesare | 2 x AA 1.5 |
| Greutate maxima suportata | 20 Kg |
| Unitate de masura | Kilogram - kg |
| Diviziune de cantarire | 0.05 g |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Acuratete de masurare (+/-) | 0.05 Kg |
| Latime | 56 cm |
| Lungime | 33 cm |