- -3,07 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Цвят | Черен |
| Материал | Закалено стъкло |
| Съдържание пакет | 1 x Кантар |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 1 x 3V CR2032 |
| Максимално поддържано тегло | 150 Kg |
| Мерна единица | Килограм - kg |
| Разделение | 0.01 Kg |
| Измервани стойности | Отчитане на телесните мазнини |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 100 g |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 29 cm |
| Тегло | 1.76 Kg |