- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Culoare | Negru |
| Material | Geam securizat |
| Continut pachet | 1 x Cantar |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Baterii necesare | 1 x 3V CR2032 |
| Greutate maxima suportata | 150 Kg |
| Unitate de masura | Kilogram - kg |
| Diviziune de cantarire | 0.01 Kg |
| Valori masurate | Raportarea grăsimii corporale |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Acuratete de masurare (+/-) | 100 g |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Greutate | 1.76 Kg |