- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Κλίμακα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1 x 3V CR2032 |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 150 Kg |
| Μονάδα | Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 0.01 Kg |
| Μετρημένες τιμές | Μέτρηση σωματικού λίπους |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 100 g |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Βάρος | 1.76 Kg |