- -13,29 €
- Изчерпано

- Изработен от 100% антибактериална акрилна тъкан
- Размер: 80 х 140 см
- Тегло: 2 Kg
- Височина на косъма: 18 - 30 мм
- Долна повърхност със защита срещу пързаляне
- Пере се на максимална температура от 30 градуса
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Изработен от 100% антибактериална акрилна тъкан
- Размер: 80 х 140 см
- Тегло: 2 Kg
- Височина на косъма: 18 - 30 мм
- Долна повърхност със защита срещу пързаляне
- Пере се на максимална температура от 30 градуса
Техническо описание
Килими за баня |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Килимче |
| Принт | Без принт |
| Материал | Акрил |
| Ключови характеристики | Антибактериален |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходящ за пералня |
| Брой части/комплект | 1 |
| Дължина | 140 cm |
| Ширина | 80 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Диаметър | 0 cm |
| Размери (см) | 80 x 140 |