- -13,29 €
- Stoc epuizat

- Fabricat din material acrilic 100% antibacterian
- Dimensiune: 80x140 cm
- Greutate: 2.000 kg
- Inaltimea parului: 18-30 mm
- Suprafata inferioara cu protectie anti-alunecare
- Se spala la o temperatura de maxim 30 de grade
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Fabricat din material acrilic 100% antibacterian
- Dimensiune: 80x140 cm
- Greutate: 2.000 kg
- Inaltimea parului: 18-30 mm
- Suprafata inferioara cu protectie anti-alunecare
- Se spala la o temperatura de maxim 30 de grade
Fisa tehnica
Килими за баня |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Covoras |
| Imprimare | Fără tipărire |
| Material | Acril |
| Caracteristici cheie | Antibacterian |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Lavabil in masina de spalat |
| Numar de piese / set | 1 |
| Lungime | 140 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Diametru | 0 cm |
| Dimensiuni (cm) | 80 x 140 |