- -13,29 €
- Χωρίς απόθεμα

- Από 100% αντιβακτηριδιακό ακρυλικό ύφασμα
- Διαστάσεις: 80x140 cm
- Βάρος: 2.000 kg
- Ύψος: 18-30 mm
- Αντιολισθητικό πίσω μέρος
- Πλύσιμο στους 30°C
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Από 100% αντιβακτηριδιακό ακρυλικό ύφασμα
- Διαστάσεις: 80x140 cm
- Βάρος: 2.000 kg
- Ύψος: 18-30 mm
- Αντιολισθητικό πίσω μέρος
- Πλύσιμο στους 30°C
Χαρακτηριστικά
Килими за баня |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Χαλάκι |
| Τυπώνω | Χωρίς μοτίβο |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιβακτηριδιακό |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για πλυντήριο ρούχων |
| Αριθμός εξαρτημάτων / σετ | 1 |
| Μήκος | 140 cm |
| Πλάτος | 80 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Διάμετρος | 0 cm |
| Διαστάσεις (cm) | 80 x 140 |