- -71,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Сребърни йони |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 24 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Ниво на шум | 59 dB |
| Ширина Вътрешно устройство | 79.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.2 cm |
| Ширина Външно устройство | 70.05 |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |