- -71,58 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Ιόντα αργύρου |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 24 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Επίπεδο θορύβου | 59 dB |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.2 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 70.05 |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 53 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 22.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |