- -71,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Ioni de argint |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Nivel de zgomot | 59 dB |
| Latime Dispozitiv intern | 79.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.2 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 70.05 |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |