- -66,47 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Активен въглен, Витамин С, Филтър с витамин C |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Самопочистване, Авторестарт |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R-32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 76.1 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 22.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ширина Външно устройство | 70.5 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |