- -66,47 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Cărbune activat, Vitamina C, Филтър с витамин C |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Auto-curățare, Авторестарт |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R-32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 76.1 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 22.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Latime Dispozitiv extern | 70.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.5 Kg |
| Garanție | 36 luni |