- -61,36 €
- Изчерпано
Добавянето на нагревател към външното тяло може да помогне за топенето на лед и сняг през зимата и да предотврати блокирането на външния вентилатор, като по този начин гарантира оптимална работа, когато машината е в режим на отопление.
Когато този режим е активиран, климатикът може да повишава или намалява температурата с 1°C на час през първите три часа. Това позволява на устройството да работи по енергийно ефективен и тих начин през нощта.
UV светлината се използва в климатиците за отстраняване на микроорганизми като бактерии, вируси и плесени. UV лампата е инсталирана вътре в устройството, където излъчва UV-C светлина за почистване на въздуха, докато преминава през устройството.
Благодарение на отличните си технически характеристики, избраните модели климатици на Tesla осигуряват гладка работа при ниски температури до -25°C, осигурявайки на потребителите стабилна работа през всички сезони.
В зависимост от модела можете да избирате между различни налични позиции за разпръскване на въздуха, като одеяло, душ, бриз и др.
- Мощност - 12 000 BTU
- Енергиен клас охлаждане Aᐩᐩᐩ
- Енергиен клас отопление Aᐩᐩ
- Минимална температура при охлаждане: -25 °C
- Миещ се филтър
- Rotary компресор
- I Feel
- 3D Air Flow
- UV Лампа
- Номинален капацитет на охлаждане: 3.51 kW
- Номинален капацитет на отопление: 3.8 kW
- Сезонен коефицент на охлаждане SEER: 8.5
- Сезонен коефицент на затопляне SCOP: 4.6
- Годишен разход на охлаждане: 145 kWh
- Годишен разход на затопляне: 792 kWh
- Захранващо напрежение: 220-240V~/50Hz/1P
- Дебит на въздуха: 670 м³/ч
- Ниво на шум:
Вътрешно тяло - 32 dB
Външно тяло - 53 dB
- Размери:
Вътрешно тяло - (ДxШxВ) 19.5 x 82 x 30.6 cm
Външно тяло - (ДxШxВ) 30.5 x 79.5 x 54.9 cm
- Тегло:
Вътрешно тяло - 9.5 Kg
Външно тяло - 25 Kg
- Хладилен агент R32
- Цвят: Бял
- Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Добавянето на нагревател към външното тяло може да помогне за топенето на лед и сняг през зимата и да предотврати блокирането на външния вентилатор, като по този начин гарантира оптимална работа, когато машината е в режим на отопление.
Когато този режим е активиран, климатикът може да повишава или намалява температурата с 1°C на час през първите три часа. Това позволява на устройството да работи по енергийно ефективен и тих начин през нощта.
UV светлината се използва в климатиците за отстраняване на микроорганизми като бактерии, вируси и плесени. UV лампата е инсталирана вътре в устройството, където излъчва UV-C светлина за почистване на въздуха, докато преминава през устройството.
Благодарение на отличните си технически характеристики, избраните модели климатици на Tesla осигуряват гладка работа при ниски температури до -25°C, осигурявайки на потребителите стабилна работа през всички сезони.
В зависимост от модела можете да избирате между различни налични позиции за разпръскване на въздуха, като одеяло, душ, бриз и др.
- Мощност - 12 000 BTU
- Енергиен клас охлаждане Aᐩᐩᐩ
- Енергиен клас отопление Aᐩᐩ
- Минимална температура при охлаждане: -25 °C
- Миещ се филтър
- Rotary компресор
- I Feel
- 3D Air Flow
- UV Лампа
- Номинален капацитет на охлаждане: 3.51 kW
- Номинален капацитет на отопление: 3.8 kW
- Сезонен коефицент на охлаждане SEER: 8.5
- Сезонен коефицент на затопляне SCOP: 4.6
- Годишен разход на охлаждане: 145 kWh
- Годишен разход на затопляне: 792 kWh
- Захранващо напрежение: 220-240V~/50Hz/1P
- Дебит на въздуха: 670 м³/ч
- Ниво на шум:
Вътрешно тяло - 32 dB
Външно тяло - 53 dB
- Размери:
Вътрешно тяло - (ДxШxВ) 19.5 x 82 x 30.6 cm
Външно тяло - (ДxШxВ) 30.5 x 79.5 x 54.9 cm
- Тегло:
Вътрешно тяло - 9.5 Kg
Външно тяло - 25 Kg
- Хладилен агент R32
- Цвят: Бял
- Гаранция: 36 месеца
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Роторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 3.8 kW |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 3.51 kW |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -25 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 30 °C |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 15 °C |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 53 °C |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | I Feel, 3D Air Flow, UV-C лампа |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.51 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.8 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 670 м³/н |
| Ниво на шум | 32 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 82 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 9.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 53 dB |
| Дължина Външно устройство | 30.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 79.5 cm |
| Височина Външно устройство | 54.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 25 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |