- -61,36 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Роторен |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 3.8 kW |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 3.51 kW |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -25 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 30 °C |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 15 °C |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 53 °C |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | I Feel, 3D Air Flow, UV-C лампа |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.51 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 670 м³/н |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 82 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.6 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 30.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 79.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.9 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 25 Kg |
| Garanție | 36 luni |