- -61,36 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Роторен |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 3.8 kW |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 3.51 kW |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 30 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 15 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 53 °C |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | I Feel, 3D Air Flow, UV-C лампа |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.51 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 670 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 32 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 82 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.6 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 53 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 30.5 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 79.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 54.9 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 25 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |