- -162,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | inverter |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 28 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 °C |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 °C |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 °C |
| Брой скорости на вентилатора | 7 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Turbo, Sleep Mode, Wi-Fi Control, ECO Mode, 3D Air Flow, Автоматично почистване, Автодиагностика, Автоматично балансиране на хоризонталните ламели, Smart air flow |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 8 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 9 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.82 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.76 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.6 |
| Ниво на шум | 0 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 21 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 89.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.3 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 53 dB |
| Дължина Външно устройство | 54.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 79.5 cm |
| Височина Външно устройство | 30.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 19 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |