- -162,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 28 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 °C |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 °C |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 °C |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Turbo, Sleep Mode, Wi-Fi Control, ECO Mode, 3D Air Flow, Curățarea automată, Автодиагностика, Автоматично балансиране на хоризонталните ламели, Smart air flow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 8 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 9 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.82 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.76 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.6 |
| Nivel de zgomot | 0 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 89.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 54.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 79.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 30.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 19 Kg |
| Garanție | 36 luni |