- -162,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 28 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 °C |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 7 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Turbo, Sleep Mode, Wi-Fi Control, ECO Mode, 3D Air Flow, Αυτόματος καθαρισμός, Автодиагностика, Автоматично балансиране на хоризонталните ламели, Smart air flow |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 8 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 9 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.82 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.76 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.6 |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 21 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 89.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 31.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 53 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 54.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 79.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 30.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 19 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |