- -153,39 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15°C |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53°C |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20°C |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24°C |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Режим ECO, Wi-Fi Control, Бързо охлаждане, Функция I Feel, 3D Air Flow, Comfort Air, Автоматично почистване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.1 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.8 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.26 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.33 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.5 |
| Ниво на шум | 49 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.2 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 110 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 33.3 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 60 dB |
| Дължина Външно устройство | 69.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 92 cm |
| Височина Външно устройство | 38 cm |
| Тегло Външно устройство | 37 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |