- -153,39 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53°C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24°C |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Λειτουργία ECO, Wi-Fi Control, Ταχεία ψύξη, Λειτουργία I Feel, 3D Air Flow, Comfort Air, Αυτόματος καθαρισμός |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.1 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.26 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.33 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.5 |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.2 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 110 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 33.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 60 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 69.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 92 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 38 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 37 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |