- -153,39 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15°C |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53°C |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20°C |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24°C |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod ECO, Wi-Fi Control, Răcire rapidă, Functie I Feel, 3D Air Flow, Comfort Air, Curățarea automată |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.1 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.8 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.26 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.33 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.5 |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 110 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 60 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 69.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 38 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 37 Kg |
| Garanție | 36 luni |