- -66,47 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 21 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 35 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 7 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 27 |
| Включен монтажен комплект | Да |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.3 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.8 |
| Коефицент на затопляне COP | 2.6 |
| Ниво на шум | 60 dB |
| Гаранция | 24 месеца |