- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 21 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 35 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 7 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 27 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Ναι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.3 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.8 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 2.6 |
| Επίπεδο θορύβου | 60 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |