- -66,47 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 21 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 35 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 7 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 27 |
| Kit de montare inclus | Da |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consum nominal (răcire) | 1.3 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire EER | 2.8 |
| Coeficient de încălzire COP | 2.6 |
| Nivel de zgomot | 60 dB |
| Garanție | 24 luni |