- -76,69 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инвертор |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI, 4D Airflow |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.3 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.6 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.65 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.47 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.9 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.2 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 57 dB |
| Дебит Външно устройство | 850 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Гаранция | 24 месеца |