- -76,69 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI, 4D Airflow |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.3 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.65 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.47 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.9 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.2 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 57 dB |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 850 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 62 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |