- -76,69 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI, 4D Airflow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 5.3 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.65 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.47 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.9 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.2 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 57 dB |
| Dispozitiv extern de flux | 850 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Garanție | 24 luni |