- -99,70 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 48 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 18 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Икономичен режим |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.8 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 4.4 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.4 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.5 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.2 |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Ниво на шум Външно устройство | 48 dB |
| Дължина Външно устройство | 34.3 cm |
| Ширина Външно устройство | 74 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Тегло Външно устройство | 24 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |