- -99,70 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 48 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Οικονομική λειτουργία |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.8 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4.4 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.4 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.5 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.2 |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 77 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.6 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 48 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 34.3 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 74 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |