- -99,70 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 48 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Mod economic |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.8 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.4 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.4 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.5 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.2 |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 77 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.6 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 48 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 34.3 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 74 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 24 Kg |
| Garanție | 36 luni |