
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 24 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Тих режим, Wi-FI, Бързо охлаждане, I Feel, Нощен режим, Йонизатор, Топъл старт, Функция I Feel, пестене чрез сензор за присъствие, Автоматично почистване, Интелигентно обезскрежаване, Функция за заключване |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.51 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.81 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.977 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.989 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 680 м³/н |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.3 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 9.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 1950 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 52 dB |
| Дължина Външно устройство | 33 cm |
| Ширина Външно устройство | 73.2 cm |
| Височина Външно устройство | 55.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 25.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |