
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 24 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αθόρυβη λειτουργία, Wi-FI, Ταχεία ψύξη, I Feel, Нощен режим, Йонизатор, Топъл старт, Λειτουργία I Feel, пестене чрез сензор за присъствие, Αυτόματος καθαρισμός, Интелигентно обезскрежаване, Функция за заключване |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.51 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.81 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.977 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.989 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 7.2 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.1 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 680 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 83.7 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 1950 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 52 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 33 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 73.2 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 25.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |