
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Repornirea automată, Mod liniștit, Wi-FI, Răcire rapidă, I Feel, Modul de noapte, Ionizator, Топъл старт, Functie I Feel, пестене чрез сензор за присъствие, Curățarea automată, Интелигентно обезскрежаване, Функция за заключване |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.51 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.81 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.977 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.989 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 680 м³/н |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 83.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 1950 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 73.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 25.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |