- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Сребърни йони |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 20 м², 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -10 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Автоматичен режим, Wi-FI, Охлаждане до ниски температури, Econo Cool, Автоматично рестартиране, Йонизатор филтър |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.220 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.9 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 34 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 24.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 69.9 cm |
| Височина Външно устройство | 53.8 cm |
| Тегло Външно устройство | 23 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |