- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Ιόντα αργύρου |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 20 m², 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη λειτουργία, Wi-FI, Охлаждане до ниски температури, Econo Cool, Αυτόματη επανεκκίνηση, Йонизатор филтър |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.220 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.9 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 34 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 83.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 24.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 69.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 53.8 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |