- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Ioni de argint |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m², 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -10 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Mod automat, Wi-FI, Охлаждане до ниски температури, Econo Cool, Reboot automat, Йонизатор филтър |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consum nominal (răcire) | 1.220 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.9 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 83.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 50 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 24.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 69.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53.8 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 23 Kg |
| Garanție | 24 luni |