(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване, 4 в 1 |
| Тип компресор | Инвертор |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 38 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Тих режим, Wi-FI, I Feel, Auto Swing, 24 ч таймер, LED дисплей, Функция I Feel, Анти-мухъл, Функция за самопочистване, Dimmer |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 6.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.4 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.71 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.69 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 103.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 23.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 11 Kg |
| Ниво на шум Външно устройство | 65 dB |
| Дължина Външно устройство | 86 cm |
| Ширина Външно устройство | 31 cm |
| Височина Външно устройство | 66.7 cm |
| Тегло Външно устройство | 41 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |