(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αυτοκαθαριζόμενο, 4 в 1 |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 38 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αθόρυβη λειτουργία, Wi-FI, I Feel, Auto Swing, 24 ч таймер, Οθόνη LED, Λειτουργία I Feel, Анти-мухъл, Функция за самопочистване, Dimmer |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 6.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.4 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.71 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.69 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.2 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 103.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 23.7 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 32.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11 Kg |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 65 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 86 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 31 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 66.7 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 41 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |