(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare, 4 в 1 |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 38 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod liniștit, Wi-FI, I Feel, Auto Swing, 24 ч таймер, Display LED, Functie I Feel, Анти-мухъл, Функция за самопочистване, Dimmer |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 6.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.4 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.71 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.69 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 103.9 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 23.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 32.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11 Kg |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 65 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 86 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 31 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 66.7 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 41 Kg |
| Garanție | 24 luni |