- -104,73 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Роторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Самопочистване, Автоматичен режим, Бързо охлаждане, I Feel, ECO Mode, Таймер за сън, Автодиагностика на грешки, LED дисплей, Бързо нагряване, 3D Air Flow, Режим Турбо, Миещ се филтър, Автоматично откриване на изтичане на фреон, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Нискотемпературно отопление (-15 градуса С), Противогъбична функция, Smart air flow, iClean, Breeze Away |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R-32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.51 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.8 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 680 м³/н |
| Ниво на шум | 32 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 88.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.3 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 11 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 61 dB |
| Дължина Външно устройство | 32.8 cm |
| Ширина Външно устройство | 98.9 cm |
| Височина Външно устройство | 38.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 24.5 Kg |
| Гаранция | 3 + 2 години |