- -104,73 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Роторен |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Auto-curățare, Mod automat, Răcire rapidă, I Feel, ECO Mode, Таймер за сън, Автодиагностика на грешки, Display LED, Бързо нагряване, 3D Air Flow, Functie Turbo, Filtru de spălare, Автоматично откриване на изтичане на фреон, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Нискотемпературно отопление (-15 градуса С), Противогъбична функция, Smart air flow, iClean, Breeze Away |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R-32 |
| Capacitate nominală de răcire | 3.51 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 680 м³/н |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 88.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 32.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 98.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 38.9 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 24.5 Kg |
| Garanție | 3 + 2 години |