- -104,73 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Роторен |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτοκαθαριζόμενο, Αυτόματη λειτουργία, Ταχεία ψύξη, I Feel, ECO Mode, Таймер за сън, Автодиагностика на грешки, Οθόνη LED, Бързо нагряване, 3D Air Flow, Λειτουργία Turbo, Φίλτρο που πλένεται, Автоматично откриване на изтичане на фреон, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Нискотемпературно отопление (-15 градуса С), Противогъбична функция, Smart air flow, iClean, Breeze Away |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R-32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.51 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 680 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 32 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 88.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 31.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 61 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 32.8 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 98.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 38.9 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24.5 Kg |
| Εγγύηση | 3 + 2 години |