- -127,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | плазмен, Филтър с витамин C, Сребърни йони |
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 30 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 35 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 32 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Control Wi-FI, Comfort Air, 4D Airflow |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.7 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.5 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 650 м³/н |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 76.4 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.1 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 9.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Дължина Външно устройство | 28.1 cm |
| Ширина Външно устройство | 78.5 cm |
| Височина Външно устройство | 54.8 cm |
| Тегло Външно устройство | 28 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |