- -127,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | плазмен, Филтър с витамин C, Ιόντα αργύρου |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 30 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 35 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 32 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Control Wi-FI, Comfort Air, 4D Airflow |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.7 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.5 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 650 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 76.4 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.1 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 62 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28.1 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 54.8 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 28 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |