- -127,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Plasma, Филтър с витамин C, Ioni de argint |
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 30 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 35 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 32 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Control Wi-FI, Comfort Air, 4D Airflow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 650 m³/h |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 76.4 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.1 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.1 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.8 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 28 Kg |
| Garanție | 24 luni |