- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се филтър, Самопочистване, Допълнителен филтър, Филтър от пчелна пита |
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 3420 W |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 3400 W |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 5 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Автоматичен режим, Тих режим, Wi-FI, Бързо охлаждане, Дистанционно управление, Клапи вертикално или хоризонтално регулируеми, Турбо режим, Таймер за сън, Йонизатор, LED дисплей, Предотвратяване на студено течение, 5 скорости на вентилатора на външния модул, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Антикорозионна защита Gold Fin, Откриване на изтичане на фреон, Индикатор за грешка, Двоен дренаж, Изсушаване, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Ултра тих режим, Бутон за спешни случаи, Heating +8°C, Противогъбична функция, Запаметяване позицията на жалузите |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R32 |
| Номинален капацитет на отопление | 3400 W |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Черен |
| Дебит на въздуха | 550 м³/н |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Тегло Вътрешно устройство | 8 Kg |
| Тегло Външно устройство | 24 Kg |
| Гаранция | 3 + 2 години |