- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru de spălare, Auto-curățare, Filtru suplimentar, Un filtru de fagure |
| Tip compresor | Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 3420 W |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 3400 W |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 5 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Repornirea automată, Mod automat, Mod liniștit, Wi-FI, Răcire rapidă, Telecomandă, Clapete reglabile vertical sau orizontal, Mod Turbo, Таймер за сън, Ionizator, Display LED, Предотвратяване на студено течение, 5 скорости на вентилатора на външния модул, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Антикорозионна защита Gold Fin, Откриване на изтичане на фреон, Indicator de eroare, Двоен дренаж, Uscare, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Ултра тих режим, Бутон за спешни случаи, Heating +8°C, Противогъбична функция, Запаметяване позицията на жалузите |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R32 |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3400 W |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Negru |
| Flux de aer | 550 m³/h |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Greutate Dispozitiv intern | 8 Kg |
| Greutate Dispozitiv extern | 24 Kg |
| Garanție | 3 + 2 години |