- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Φίλτρο που πλένεται, Αυτοκαθαριζόμενο, Допълнителен филтър, Филтър от пчелна пита |
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 3420 W |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 3400 W |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 5 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτόματη λειτουργία, Αθόρυβη λειτουργία, Wi-FI, Ταχεία ψύξη, Τηλεχειριστήριο, Πτερύγια ρυθμιζόμενα κάθετα ή οριζόντια , Λειτουργία Turbo, Таймер за сън, Йонизатор, Οθόνη LED, Предотвратяване на студено течение, 5 скорости на вентилатора на външния модул, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Антикорозионна защита Gold Fin, Откриване на изтичане на фреон, Индикатор за грешка, Двоен дренаж, Αποξήρανση, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Ултра тих режим, Бутон за спешни случаи, Heating +8°C, Противогъбична функция, Запаметяване позицията на жалузите |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R32 |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3400 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Μαύρο |
| Ροή αέρα | 550 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8 Kg |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24 Kg |
| Εγγύηση | 3 + 2 години |