- -143,30 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Климатикът Tesla TT51TP91-1832IHW е идеален избор за ефективно охлаждане и отопление през цялата година. С капацитет от 18000 BTU, ротационен компресор GMCC и хладилен агент R32, уредът осигурява надеждна работа при екстремни външни температури - от -25°C до +53°C. Подходящ за отопление и в по-топли региони, благодарение на високата сезонна ефективност (SCOP до 5.1). Разполага с богата гама от функции за удобство, здравословен въздух и икономична работа, включително Wi-Fi управление, 3D въздушен поток, стерилизация при 56°C и функция против мухъл.
- Капацитет: 18000 BTUТехническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се филтър, Самопочистване, Допълнителен филтър, Филтър от пчелна пита |
| Тип компресор | Ротационен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Follow me, Автоматичен режим, Режим ECO, Wi-FI, Бързо охлаждане, I Feel, Нощен режим, Турбо режим, LED дисплей, Бързо нагряване, Скрит дисплей, 3D Air Flow, Автоматично рестартиране, Откриване на изтичане на фреон, Индикатор за грешка, Анти-мухъл, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Бутон за спешни случаи, Запаметяване позицията на жалузите, Smart air flow, Нагряване на външното тяло |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.1 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.8 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 1100 м³/н |
| Ниво на шум | 57 dB |
| Тегло Вътрешно устройство | 37 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Тегло Външно устройство | 13 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |