- -143,30 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Φίλτρο που πλένεται, Αυτοκαθαριζόμενο, Допълнителен филтър, Филтър от пчелна пита |
| Τύπος συμπιεστή | Ротационен |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Follow me, Αυτόματη λειτουργία, Λειτουργία ECO, Wi-FI, Ταχεία ψύξη, I Feel, Нощен режим, Λειτουργία Turbo, Οθόνη LED, Бързо нагряване, Скрит дисплей, 3D Air Flow, Αυτόματη επανεκκίνηση, Откриване на изтичане на фреон, Индикатор за грешка, Анти-мухъл, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Бутон за спешни случаи, Запаметяване позицията на жалузите, Smart air flow, Нагряване на външното тяло |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.1 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 1100 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 57 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 37 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 13 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |